Sufity Barrisol

Sufity Barrisol to bogactwo możliwości w budowaniu form od nowoczesnych surowych wnętrz do trójwymiarowych form z iluminacjami wprowadzającymi zmienność efektów odzwierciedlając dynamikę przemian nowoczesnej architektury.

Czytaj więcej na: http://pl.barrisol.com/produkty.htm


Ściany Artolis

W rozwiązaniach ściennych można stosować niemalże wszystkie dostępne materiały będące w gamie sufitowej Barrisol, opatentowana konstrukcja profili i system aluminiowy star gwarantują dowolność formowania przestrzeni ścianek działowy, stałych jak i przesuwnych. Największe emocje wśród materiałów ściennych wzbudza materiał dedykowany do nadrukowania o dźwięcznej nazwie Artolis. Od pierwszego momentu wiemy że będziemy mieli do czynienia ze sztuką, a czyż nie sztuka jest wyznacznikiem klasy dzisiejszych przestrzeni wnętrz!

Zachwycające nadruki mnogość wzorów czynią Artolis praktycznie niewyczerpaną studnią inspiracji na detal i akcent we wnętrzu. Dla dostarczenia projektantom wnętrz bogactwa wzorów i inspiracji producent postarał się i zapewnia źródło wzorów z jakiego czerpią natchnienie marki modowe jak Prada czy wzornictwa globalnego jak IKEA.

Materiał jest nowością roku 2013, a jego wspaniałe możliwości są widoczne na pierwszy rzut oka.

Czytaj więcej na: http://www.artolis.eu/

Zobacz nasze artykuły na Archimania.pl:

homebook

.

   Zobacz nas na Homebook.pl: „Niezliczone pomysły na aranżacje wnętrz i design w świetnym stylu”

www.designatelier.pl